Corega {Super Corega Krem 50 g}

# A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z
ÖNEMLİ UYARI:
Doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullanımı sağlığınıza ciddi zararlar verebilir!
Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından sitemiz sorumlu tutulamaz.

Üretici Firma Ali Raif İlaç San. A.Ş. ARİS

Etken Madde:

Kategori: Diğer/Diş Protez Ürünü

Fiyat 0 TL

Formülü:

Farmakolojik özellikleri:

Endikasyonları:

Super Corega Toz : Diş protezi yerlerini iyice tespit etmek, onlara kolayca alışmak ve her türlü yemeği rahatça yiyebilmek için.

Corega Ultra Krem : Nane aromalı Corega® Ultra Krem, güçlü uzun süreli yapıştırıcı etkisi ile diş protezinizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlar. Corega® Ultra Krem, damak ile protez arasını doldurarak yastık görevi yapar ve diş protezi kullanımını kolaylaştırır. Protezin kaymasını ve yiyecek artıklarının protez ile damak arasına girmesini de engeller.
Corega® Ultra Krem, damak ile protez arasında dolgu vazifesi gördüğünden ağrıyı önler, protez kullanıcılarına konfor sağlar.
Diş proteziniz istenildiğinde kolayca ağızdan çıkarılır, protez üzerinde kalan yapıştırıcı, ılık su ile fırçalanarak uzaklaştırılabilir.

Super Corega Krem : Nane lezzetli Super Corega Cream daha uzun süreli kontrol ve güvenlik sağlar. Damak ve diş protezi arasında yapışkan bir dolgu oluşturarak damakları güvenle ve rahatça yerinde tutar. Super Corega Cream tahrişe neden olan gıda parçacıklarının protezin altına girmesini engelleyecek şekilde boşlukları doldurur. Buna ek olarak Super Corega Cream ağrıyı önleyecek şekilde damaklara tampon görevi görür.

Corega Tabs : Diş protezi kullananlar Corega Tabs'ın temizleyici gücüne emin olarak güvenebilirler. Yeni Bio-Corega Tabs bu emin desteği oluşturmak için geliştirilmiştir.
Özel olarak formüle edilmiş Corega Tabs bakterilere bio-aktif olarak etkindir.
Derine nüfuz edebilen temizleyici etkisiyle biolojik olarak bakterilerin gelişimini engeller ve kokuyu giderir. Diş protezinizdeki temizliği ve ferahlığı hissedebilirsiniz

Kontrendikasyonları:

Yoktur.

Uyarılar/Önlemler:

Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir yerde, ambalajında muhafaza ediniz.

Yan etkiler/Advers etkiler:

Yoktur.

İlaç etkileşimleri:

Yoktur.

Kullanım şekli ve dozu:

Super Corega Toz : Diş protezini temizleyip duruladıktan sonra henüz ıslakken diş etleri veya damakla temas eden yüzeylerine SUPER COREGA tozundan hafifçe serpiniz. Sonra diş protezini sıkıca yerine yerleştiriniz.

Corega Ultra Krem : Corega® Ultra Kremi uygulamadan önce, diş protezinizi temizleyip kurutunuz.Tüpü yumuşatmak gerekirse, sıcak suda ısıtabilirsiniz.
ALT ÇENE: Protezin damakla temas eden yüzeyinde 3 noktaya Şekil-1'de görüldüğü gibi Corega Ultra® Krem sürüp, ağzınıza yerleştirin.
ÜST ÇENE: Protezin damakla temas eden yüzeyinde 3 noktaya Şekil-2'de görüldüğü gibi Corega Ultra® Krem sürüp, çeneniz veya elinizle sıkıca bastırın.
Daha iyi sonuç almak için bir şey yiyip içmeden önce birkaç dakika bekleyin.

Super Corega Krem : Diş protezini çıkartın, sıkıca tutun, dikkatle temizleyin ve kurutun. İyi sonuç almak için yemeklerden veya sıcak içeceklerden önce veya hemen sonra kullanın. Eğer tüp zor sıkılıyorsa elde veya sıcak suda ısıtın.

Alt damak: Kenarlardan uzak tutarak 1/2 ve 1 1/2cm. Super Corega Cream'i önde 1 veya 1'er olmak üzere protez üzerine 3 noktadan sıkın. Protezi yaklaşık bir 1 dakika bastırarak yerine takın.
Üst damak: Kenarlardan uzak tutarak 1/2 ve 1 1/2cm Super Corega Cream'i 3 noktadan sıkın. Diş protezini ağzınıza yerleştirin ve arka dişlere her iki başparmakla sabit basınç uygulatın. Damağa daha uzun şeritler halinde yapıştırıcıyı tatbik etmek tutma gücünü arttıracaktır.(Şekil2)
Diş protezi istenildiğinde, kolayca çıkartılabilir ve üzerlerinde kalan yapıştırıcıyı çıkartmak için ılık suyla fırçalanır.

Corega Tabs :
1. Bir bardak ılık suya, 1 tablet koyunuz.
2. Diş protezini, hiçbir yeri dışarıda kalmayacak şekilde suyun içine koyunuz. Corega tabletin temizleyici etkisi hemen başlayacak ve birkaç dakika sonra diş protezleriniz tertemiz olacaktır.
3. Temizlenen diş protezlerinizi Corega tablet çözeltisinden çıkarınız ve ağzınıza yerleştirmeden önce bol su ile iyice durulayınız.
Diş protezlerinizi tam bir güvenle bütün bir gece boyunca da Corega çözeltisi içinde bırakabilirsiniz ve yeni Bio-Corega Tabs biolojik temizleyici etkisini gösterir.
Anahtar Kelimeler: Corega {Super Corega Krem 50 g} prospektüsü, neler için kullanılır, etkileri, Corega {Super Corega Krem 50 g} yan etkileri, Corega {Super Corega Krem 50 g} fiyatı, ilaç bilgileri